if_photoif_put_inmenu
"Євро-Підлога"
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 920-05-09 Показати
+38 (050) +38 (050) 626-54-66 Показати

Доставка

Інтернет магазин & laquo; Підлога & raquo; здійснює продажі й доставку товару по всій Україні. Для нашої компанії важливо, & nbsp; щоб ваше замовлення було  оперативно відправлено і доставлено в найкоротші терміни.

Доставка матеріалу здійснюється з наших складів по всій Україні. При замовленні товару через форму сайту або по телефону у менеджера, ви можете  вибрати найбільш зручну для вас форму відправлення товару.

Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги доставки компаніями & laquo; Делівері & raquo; і & laquo; Інтайм & raquo ;, що дешевше аналогічних перевізників. Доставка  товару, як правило, здійснюється в день замовлення і становить 1-2 дні по Україні. & Nbsp; Вартість послуг при невеликих замовленнях 15-30 м2 лінолеуму  або ковроліну зазвичай становить від 35 до 100 грн. Послуги доставки не входить у вартість товару, тому оплачується окремо. За деякими позиціями, наприклад паркетна дошка Baltic Wood, доставка може бути безкоштовно, якщо потрібний перевізник є в вашому місті. По всім питанням послуг доставки звертайтесь до менеджера який прийняв ваше замовлення. Будем раді вам допомогти!

Транспортная компанія

Нова пошта